Menu

Pobyty pro studenty 40+ a 50+

Myslíte si, že už nemáte věk na studium jazyků, že už vám slovíčka nelezou do hlavy? V jazykových školách zjistíte, že tomu tak není, budete si užívat studia se svými vrstevníky a s výbornými lektory. Všichni lektoři jsou trpěliví a poznáte, že je výuka jednodušší, než jste si mysleli, takže se nemáte čeho bát. Lekce probíhají pomalejším tempem a jsou přizpůsobené potřebám studentů. Navíc jazykové školy nabízí různé odpolední a večerní aktivity, můžete tedy trávit volný čas poznáváním okolí se svými spolužáky nebo si zajít na kávu, odpočinout si a dělat, co vás baví. Díky společným aktivitám budete neustále v kontaktu s vyučovaným jazykem, který si tak rychle zlepšíte a budete mít jedinečnou příležitost poznat kulturu a tradice dané země. Také poznáte další studenty z různých koutů světa, budete tak moci navázat nové kontakty a poznat další kultury. Využijte této příležitosti, spojte dovolenou se studiem a cestováním a odvezte si domů nespočet nezapomenutelných zážitků a hlavně lepší jazykovou výbavu. Nezapomeňte, že věk je jen číslo, zahoďte své obavy z mluvení v cizím jazyce a pojeďte s námi. Jsme vám neustále k dispozici na telefonu, s námi zvládnete let i vše ostatní.

Jazykové pobyty pro studenty 40+ nabízí tyto jazykové školy:

Irsko Malta Velká Británie
C flagMALTA uk

 


 

Jazykové pobyty pro studenty nad 50 let nabízí tyto jazykové školy:

Irsko Jersey Malta Rakousko Velká Británie
C alderney_map_flag flagMALTA uk

 


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny či němčiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@english4all.cz