Menu

Actilingua Academy Vienna 50+

Proč vyrazit právě do Vídně?
Vídeň je jedinečné město, ve kterém se spojuje tradiční kulturní dědictví s moderním stylem života. Jako hlavní město Rakouska se pyšní ohromujícími imperiálními stavbami (Schönbrunn, Katedrála svatého Štěpána, Belvedere, Hofburg) a stále žijící tradicí múzických umění. Také se zde setkáte s moderní architekturou a současným uměním. Vídeň je město, které žije po celý rok. V létě můžete navštívit mnohé festivaly, zajít si do letního kina nebo se zaposlouchat do opery, která se živě promítá před Státní operou. I v zimě si každý přijde na své, můžete si zabruslit před vídeňskou Radnicí nebo se projít po trzích a nasát vánoční atmosféru.

Informace o škole
Jazyková škola Actilingua Academy ve Vídni je moderní škola, která svým studentů nabízí prosvětlené a velmi hezky vybavené třídy. Škola se nachází naproti zámku Belvedere. Ze školy se do centra města dostanete do 15 minut městskou hromadnou dopravou. Studentům je samozřejmě zpřístupněna knihovna, kde se nachází 17 pracovních míst, která jsou vybavena počítači a přístupem k internetu zdarma. Studenti mohou využívat připojení WiFi po celé budově školy, mohou si půjčit noviny, magazíny, DVD, CD a mnohé další pomůcky, které potřebují buď pro studium nebo zábavu. Ve škole se nachází i klubovna, kde se studenti mohou občerstvit kávou či studenými nápoji a zakoupit si něco k jídlu. Škola je částečně klimatizována a také je výhradně nekuřácká.

18_IMG_5716  

Kurzy pro studenty 50+

Zažijte dovolenou jinak! Dopřejte si krásnou dovolenou ve Vídni spojenou s výukou němčiny. Kurz němčiny v jazykové škole ActiLingua je perfektní pro studenty starší padesáti let, kteří chtějí studovat němčinu společně se svými vrstevníky. Nemusíte se proto bát, že byste nestíhali, lekce probíhají pomalejším tempem a jsou přizpůsobené potřebám studentů. Budete studovat v přátelském a příjemném prostředí a naplno si užívat všeho, co vám Vídeň nabízí. Můžete posedět v kavárnách u vídeňské kávy, navštívit krásný zámek Schönbrunn a procházet se stejnými zahradami jako kdysi císařovna Sisi, navštívit operu, zajít na skleničku vína nebo se procházet městem a kochat okouzlujícími památkami.
V ceně pobytu je zahrnuto pět hodin kulturního/zážitkového programu a můžete si vybrat mezi 20 nebo 30 lekcemi němčiny týdně. Jedna výuková lekce trvá 45 minut.

Standard/Intensive Course

Obecné informace
Počet lekcí/týden: 25 nebo 35 (standardní kurz je 20 lekcí a intenzivní 30 lekcí + 5 lekcí kulturního/zážitkového programu)
Počet studentů: 8 – 12 ve standardním kurzu, v malé skupince průměrně 6 – 8
Zahájení kurzů: 4. 11. 2019, 30. 3. 2020, 3. 8. 2020, 31. 8. 2020, 30. 11. 2020
Délka kurzu: 1 – 2 týdny
Rozvrh lekcí:
Standardní kurz: 9:00 – 12:15 nebo 14:15 – 17:30
Intenzivní kurz (lekce navíc v malých skupinkách): 7:15 – 8:45 nebo 12:30 – 14:00 nebo 17:45 – 19:15
O přesném rozvrhu lekcí budete informováni první den výuky.

 

Ubytování

Můžete se ubytovat buď ve sdílených apartmánech s ostatními studenty v jednom nebo dvoulůžkovém pokoji, nebo v soukromých apartmánech.
Sdílené apartmány (ActiLingua Residence Standard Apartments) jsou vybavené koupelnou, kuchyní, televizí, rádiem, telefonem a wifi připojením zdarma.
Soukromé apartmány (ActiLingua Residence Superior Apartments) jsou vhodné pro jednu nebo dvě osoby, disponují plně vybavenou kuchyní a vlastní koupelnou, v apartmánech je také telefon, rádio a zdarma wifi připojení.
Stravování
V každém apartmánu je plně vybavená kuchyň, kde si můžete vařit, ale také si můžete objednat polopenzi nebo snídaně formou bufetu.


 

Aktuální ceník na rok 2020 naleznete: zde

 

 


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci němčiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.

  55-IMG_6183   07_IMG_6725    14_IMG_3643  


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!