Menu

Lucie Mucalová

Máte blok z mluvení v cizí řeči?

Přečtěte si zpětnou vazbu od naší klientky, která vám možná pomůže. Mgr. Lucie Mucalová je úžasná terapeutka, která tento strach u nás překonala 😉 Každá taková pěkná zpětná vazba nás motivuje pracovat na sobě více a více a to je důvod, proč nás naše práce tak baví!

Ach ty jazyky?. Pro někoho je cizí jazyk a jeho učení se, jako láska❤. Pro někoho peklo na zemi. Někdo je věčný začátečník, který se pohybuje v extrémech. Buď se extrémně učí, navštěvuje kurzy, nebo na to kašle, rezignuje a hledá důvody, proč to nemá smysl. Do jaké skupiny patříte vy??
Nemůžu. Nejde to. Nemám na jazyky hlavu. Jsem stará/ý. Mluvím otřesně, raději budu mlčet. Jsou to ovšem jen výmluvy. Když se chce, všechno jde. Přiznávám, hodně mluvím o sobě a učením se anglického jazyka. Někde na škole se mi vytvořila nechuť, jelikož se nerada učím, jako opice, slova a věty dle škatulek, bez smyslu, radosti. Co si budeme povídat, ten, kdo nás v jazycích ovlivňoval, na nás zanechal radost a chuť, nebo odpor. Teď už mám vše jinak?, angličtina začíná být mojí láskou, radostí, poznáním a umožňuje mi cestovat, ale musím říci, že díky dvěma ženám, které mi „osud“ zavál do cesty. Hanka Klašková a Jana Hazuchová, které jsou výjimečné v tom, co dělají. Učí jazyky, s lehkostí, radostí, hrou, vtipem a člověk se v jejich hodinách necítí jako „trapák“, co zase řekl něco špatně. Ani v jediné minutě se necítite poníženě, do hodin se tešíte. Mojí noblesní učitelkou je právě Janička, pomohla mi z bloků a stresů, a já ji za to z celého srdce děkuji, jelikož mi pomáhá otevírat dveře do světa???.
Pokud jste na tom jako já, před časem, obraťte se na některou z těchto dam, které vládnou království Jazykové centrum English4all.
http://www.english4all.cz

Pevně věřím, že tento přilspěvek někomu pomůže?, strachy pryč a výzvám hurá??????.
Když už jsem to dala já?, tak snad všichni???.

Lucie
www.koucink-vzdelavani.cz