Menu

Mládežnické pobyty

Pojeď s námi na jazykový pobyt! Chceš se naučit a rozmluvit v anglickém, německém, španělském či jiném jazyce a máš pocit, že se Ti to pořád nedaří? Chceš zažít úžasné prázdniny plné úžasných zážitků a potkat nové kamarády? Vyjeď s námi na zahraniční jazykový pobyt a uvidíš, že po návratu zpět si kromě skvělých zážitků s sebou přivezeš nejen větší slovní zásobu a ujasníš si tak nudná ale potřebná pravidla gramatiky, ale určitě ztratíš ostych v komunikaci v cizím jazyce a budeš tak sebevědomější. Rodiče se nemusí ničeho obávat, všechny školy poskytují 24 hodinovou asistenční službu a my jsme také stále v kontaktu! 😉

Chtěl/a by ses dovědět více informací? Nevíš, kterou zemi a jazykovou školu si vybrat? Nebo jsi nenašel/nenašla na našich webových stránkách konkrétní školu? Neváhej nás kontaktovat, rádi Ti poradíme 😉 Co nabízíme navíc?

Před odletem na jazykový pobyt do zahraničí nabízíme ZDARMA klientům z Brna a okolí 60 minutovou individuální lekci daného jazyka (při koupi 1-2 týdenního jazykovém pobytu), během kterých probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci v průběhu celého jazykového pobytu– orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. Při koupi 3 a více týdnů nabízíme 90 minutovou lekci jazyka. Klientům, kteří nejsou z Brna a okolí nabízíme  knižního průvodce dané destinace.

Angličtina

Velká Británie

Irsko

Jersey

Malta

Kanada

USA

Spojené státy americké

Další jazyky

Čínština

Francouzština

Italština

Němčina

Němčina

Španělština

Španělsko

 


  ! Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu !

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků

– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz

– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. – po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

 

POKUD MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT, RÁDI VÁM PORADÍME.