Menu

Náš příběh

Jsme parta nadšenců a zároveň kamarádů, kteří věří, že se potkali ve správný čas na správném místě. Ne každý dnes může říct, že má práci jako koníček. My to štěstí máme.

Nejsme velká agentura, která nemá na klienty čas. Naopak, věnujeme se klientům, co je v našich silách a jejich spokojenost je naším motorem. Rádi se s Vámi osobně uvidíme při jazykových kurzech v Brně, či při výběru jazykového pobytu v zahraničí pro každého. Nechceme být jako ostatní a lákat Vás na nejnižší ceny. Jsme si moc dobře vědomi, co za námi danou cenu nabízíme. Jsme nároční, hlavně na sebe! Nenabízíme to, co bychom si sami nekoupili! 

Proč jsme založili jazykové centrum English4all?… a jak s tím, probůh, souvisí ten pes?

Náš tým

Než se naše cesty spojily, každý z nás studoval na vysoké škole, jak v ČR, tak i v zahraničí. Cestovali jsme, poznávali nové země, lidi, kulturu a museli jsme projet kus světa a pracovat v zahraničí, abychom zjistili, že nás to pořád táhlo zpět domů.

Zpět v ČR jsme každý měli své zajímavé zaměstnání, kde jsme sice byli úspěšní, ale  nenaplňovalo nás to. Museli jsme poslouchat příkazy a rady, se kterými jsme se kolikrát neztotožnili. Pořád nám něco chybělo ke spokojenosti a neuměli jsme to pojmenovat. Teď už to víme. To, co nám chybělo ke spokojenosti, byla svoboda. Svoboda v to, abychom mohli tvořit to, co jsme chtěli MY a dělat to, co jsme chtěli MY. Asi tomu osud chtěl, abychom se potkali a svoji nespokojenost přeměnili na SPOKOJENOST a všechny naše nápady, sny a nadšení vložili do  jazykového centra English4all.

Jak už to v podnikání bývá, i my jsme si zažili trnitou cestu a začátky jsme neměli vůbec lehké. Náš elán do podnikání se změnil v strach. Strach z toho, jestli na to máme, jestli víme, do čeho jdeme… V okolí jsme si vyslechli varovné rady, někdy i negativní ohlasy, postavilo se nám do cesty spousta překážek. Díky naší tvrdohlavosti a cestě za snem jsme se nenechali odradit. Začali jsme na sobě ještě více makat. Navštěvovali jsme (a stále navštěvujeme) různá školení, semináře, workshopy a utvrdili jsme se v tom, že lidský přístup, slušnost a používání selského rozumu je to nejdůležitější (nejen) v podnikání.

S postupem času za všechny tyto negace a překážky děkujeme. Hodně nás posunuly dál. Dnes můžeme říct, že jsme opravdu spokojeni a troufáme si říct, že se naše spokojenost odráží i v našem přístupu ke klientům.

náš tým

A kdyby se ta spokojenost čistě náhodu na chvíli vytratila, vždycky nás podrží náš maskot, bavič a nejlegračnější člen našeho týmu – Caruška. Veze se v tom s námi od začátku, funguje jako zaručený lék na špatnou náladu a studentům i nám zpestřuje výuku jazyků svými klaunovskými kousky. Svojí bezprostředností pomohla překonat strach či stud z angličtiny nejednomu z našich studentů – přeci když anglicky rozumí i francouzský buldoček, zvládne to každý. 🙂 

 

 

Co nabízíme a v čem Vám můžeme pomoci?

Chcete se už konečně rozmluvit v anglickém, španělském či jiném jazyce a máte pocit, že se Vám to v prostředí, kde jste obklopeni svým rodným jazykem, nikdy nepodaří? Vyjeďte s námi na zahraniční pobyt a uvidíte, že po návratu si kromě skvělých zážitků sebou zpět přivezete nejen větší slovní zásobu a ujasníte si tak nudná ale potřebná pravidla gramatiky, ale určitě ztratíte ostych v komunikaci v cizím jazyce a budete tak sebevědomější.

Nejsme cestovní kancelář. Nechceme Vám tu sáhodlouze popisovat, proč jet studovat právě do Irska, na Maltu nebo do jiných destinací. O krásách jednotlivých destinací si můžete přečíst všudemožně na internetu. My bychom Vám chtěli pomoci při výběru školy. Je velmi důležité, aby se student cítil dobře nejen ve škole, ale i v místě přechodného ubytování a v dané destinaci všeobecně. Každý dává přednost něčemu jinému. Od toho tady jsme, abychom Vám Vaše požadavky co nejblíže splňili.

Jste rodič, který chce, aby jeho děti měli konečně větší jazykové znalosti než ty, které dosává na našich školách? Ruku na srdce, jazyková výuka v českých školách je často daleko od ideální. Spousta rodičů přihlašuje své děti na jazykové pobyty v zahraničí, aby ztratily ostych, rozmluvily se a mohly tak zazářit nejen ve škole, ale i disponovat kvalitními jazykovými znalostmi.

Náš maskot

Pokud se tedy s námi chystáte vyslat třeba Vaše děti, nemusíte se obávat, že by o ně nebylo dobře postaráno. Všechny školy poskytují 24 hodinovou asistenční službu.

Mezi našimi klienty je také spousta dospělých studentů, kteří v našich pobytech vidí spojení příjemného s užitečným – co byste řekli například letnímu pobytu na některém z maltských ostrůvků, kde se budete dopoledne věnovat studiu jazyka a odpoledne vyrazíte nabyté znalosti procvičit na místní pláže nebo se naučit hrát golf v zeleném Irsku?

Co se destinace týče, tak jsme schopni zařídit jazykový pobyt kdekoliv na světě. Na náš web se všechny jazykové školy a země bohužel nevejdou, pokud máte tedy zájem studovat v zemí nebo ve škole, kterou zatím v nabídce nemáme, kontaktujte nás prosím.

V naší nabídce naleznete jazykové školy, na kterých jsme sami studovali nebo je a jejich majitelé dobře známe. Preferujeme menší školy, které kladou důraz na osobní přístup jak ve výuce, tak i v místě ubytování, kde se za chvíli budete cítit jako doma. Z vlastní zkušeností ze studia v zahraničí víme, že se nám tento osobní přístup osvědčil nejlépe.

V rámci zařizování jazykového pobytu také poskytujeme kompletní servis. Postaráme se Vám o veškerou dokumentaci či letenky – budeme na příjmu i v době Vaší cesty do cílové destinace. Samozřejmostí je, že se na nás můžete kdykoliv během pobytu obrátit, budeme Vám vždy k dispozici.

Kurzy v Brně

Nejspíše očekáváte, že tu najdete informace o tom, že jsme nejlepší jazyková škola v Brně s největším počtem spokojených studentů. To už jste ale určitě četli na spoustě dalších stránek, my si toto tvrdit netroufáme. Nejsme ani největší a ani nemáme nejvíce studentů. Můžeme Vám ale místo toho slíbit, že v našem soukromém jazykovém centru, založeném v roce 2012, najdete sice malý, ale zato profesionální tým lektorů, který Vás mile překvapí svojí spolehlivostí, nápaditostí a schopností přizpůsobit se Vašim požadavkům.

Specializujeme se na výuku anglického jazyka, nabídku jsme ovšem rozšířili i o další jazyky, a to o ruštinu, němčinu, italštinu či španělštinu. V rámci našich služeb můžete využít nabídky individuálních kurzů (max. počet studentů ve skupince je 5) a  firemní výuky v Brně.

Pokud na nás máte jakékoliv dotazy, rady, tipy, budeme  rádi, když nám je zašlete!

Těšíme se na Vás 😉

Tým English4all