Menu

Náš tým

Kdo vede tým English4all?

Jana  

S jazykovými pobyty vám v našem jazykovém centru ráda pomůže Janča. Jazykové školy i jejich majitelé zná osobně, o každého klienta se stará tak, aby byl spokojen jak s výběrem školy tak s průběhem jazykového pobytu. Janča studovala obor Filologie – Angličtina na VŠ v Opavě  a v irském Limericku. Ráda se dosud sebevzdělává. Také učí v  našem jazykovém centru angličtinu. Vedle všeobecné angličtiny s ní můžete probrat obchodní, zdravotní či letištní angličtinu. Její vášní je cestování, hory, volejbal, psychologie a  učení se cizím  jazykům (právě pilně piluje irštinu).  Miluje Irsko a vše irské :). S ní poznáte, že angličtina je krásná a nemusíte se jí bát. (jak angličtiny, tak Janči :-)). Svoji práci si vysnila, její vnitřní spokojenost se odráží na jejím přístupu ke studentům a ke klientům. Více vám sama řekne osobně –  ať už byste měli zájem o jazykový pobyt či o výuku angličtiny s ní. 😉

 

Hanka

Ať už potřebujete individuální lekce či zajištění výuky pro celou firmu, Hanka je tou pravou osobou, na kterou se u nás můžete obrátit. Vystudovala obor Učitelství angličtiny a tělocviku na MU v Brně, a výuce jazyků a její organizaci se věnuje již více jak 10 let. Vlastní certifikát CPE a DELE C1. Kromě všeobecné angličtiny se zaměřuje na výuku lékařské angličtiny, vede přípravné kurzy na Cambridgeské zkoušky a sem tam si střihne i nějakou tu lekci španělštiny. Miluje sporty (vyzkoušela snad vše od jogy až po crossfit), pejsky a cestování. Z každého výletu se ale vždy těší domů, protože Brno je Brno. 🙂 A jaké jsou její lekce? Určitě se nebudete nudit, pokud máte rádi hry a blbinky (na ty je Hanka expert), užijete si spoustu opakování, dokud se to prostě nenaučíte 🙂 a když ani opakování nefunguje, zabere „metoda teček“ – ale to už se dojděte podívat na vlastní oči. 🙂

 

Kája   

Absolventka oboru tlumočení a překlad na Ústavu translatologie Filozofické fakulty Univerzity Karlovy a držitelka certifikátů DELE C2 ze španělštiny, CPE C2 z angličtiny a Státní jazykové zkoušky překladatelské z angličtiny. Mezi její klienty patří/patřil Instituto Cervantes, RunCzech, Taneční škola Flamenkeria, The Game of Prague, Crossroads International a mnozí další. Kromě obecné angličtiny a španělštiny se věnuje i tématům z oblasti ekonomie nebo práva a těší se, až bude mít čas dodělat pár svých překladů krásné literatury. 🙂 Káju můžete také potkat v našich kurzech jako lektorku angličtiny a španělštiny. Pokud zrovna neběhá po třídě, běhá po lesích nebo za svou dcerkou :), hraje na kytaru, dobrovolničí a cestuje (na fotce je se svou milovanou Barcelonou).

 

KDO PRO NÁS UČÍ?

Kromě Janči, Hanky a Káji, které učí angličtinu, jsou součástí našeho týmu  i naši stálí báječní lektoři, bez kterých by to nešlo 🙂 Lektory do našeho týmu si pečlivě vybíráme. Velmi nám záleží na tom, abychom mezi sebou měli přátelskou atmosféru, která se odráží i při výuce.  My všichni se vždy snažíme každému klientovi vyhovět dle jeho požadavků a ukázat, že i učení se jazykům může být zábava.

Zahoďte bloky, (u) nás se bát nemusíte 🙂 My všichni se na Vás těšíme! 🙂

 

Sonča – Aj

Vystudovala angličtinu a italštinu (Slezská univerzita v Opavě – Anglická a Italská filologie; Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, obor Italská filologie). Již za studií ji nadchlo cestování, skrz které nejprve vzdělávala na studijních pobytech Římě či Londýně sebe a poté své znalosti předávala v Itálii, USA, Kyrgyzstánu a ve Vietnamu. Své zážitky z cest ráda sdílí, zvláště pokud se jí zeptáte anglicky a na oplátku jí popíšete vaši dovolenou – věřte, že se nemáte čeho bát, Sonča si Vás už rozmluví 😉 Mimo třídu ji najdete nejčastěji tančit na parketu v rytmu swingu či chodit někde po lesích. Sonča má svatou trpělivost se studenty, pokud se řadíte mezi stále začínající studenty v angličtině či se bojíte, že lektor nebude mít pevné nervy Vám neustále něco vysvětlovat, u ní se bát rozhodně nemusíte.

 

 

Vašek – Aj  

Jmenuji se Vašek Hemerka, vystudoval jsem (víceméně bez taháků) obor Lektorství anglického jazyka na Pedagogické fakultě MU (takový český Harvard) v Brně (takový český Oxford), získal titul Mgr. (úplně slyším to slovo na pět písmen, které Vám teď určitě proběhlo hlavou) a výukou angličtiny se živím (více či méně úspěšně, čínská polévka to občas jistí) již 11 let. Mám zkušenosti jak s individuální výukou, tak i se skupinovými kurzy pro veřejnost a firemní výukou (takové to míting, brífing, brejnstorming) po Brně i okolí. Jsem rád, když si studenti z výuky neodnášejí žaludeční vředy, noční můry a nekontrolovatelné záškuby končetin, nýbrž pocity radosti z toho, že se naučili zase něco nového a že na příští dovolené už to nebude takové to „Acht! Vosum! My nejsme žádní podvodníci, unterwassermani!“, ale budou již moci bez problémů vést diskuze o běžných tématech typu možnosti aplikace neokeynesiánských ekonomických strategií, či nejnovější objevy na poli kvantové fyziky. Těším se na Vás!

Poznámka od Hanči a Janči: Vašek je velmi oblíbený jak u studentů  tak v našem týmu díky svému smyslu pro humor. Umí bezvadně odlehčit hodiny sebeironií, takže pokud se chcete zasmát a neberete se příliš vážně, přijďte k Vaškovi do hodin, nudit se rozhodně nebudete 😉

Erica – Aj

Erica je naše věčně usměvavá lektorka angličtiny a japonštiny z Indonésie, která učila jak děti tak dospělé v Japonsku, kam se v 17 letech přestěhovala. Vystudovala společenské vědy, díky nimž se dostala ke vzdělávání dětí a mládeže. Vytvořila svoji vlastní neziskovou organizaci Japan Global Youth Camp, kde pomáhala dětem k lepšímu vzdělání angličtiny.

Jejími koníčky jsou cestování a poznávání nových kamarádů z celého světa. Účastní se vzdělávacích projektů po celém světě. Její vášeň pro výuku dětí je obrovská. Erica se drží hesla, že jsou to právě učitelé, kteří formují osobnost dítěte.

Erica je velmi oblíbená u dětí, (nejen) kteří se učí angličtinu. Ve své výuce používá speciální metodiku, kam zahrnuje i matematiku, umění, techniku či vědu do tak zajímavých, poutavých a živých aktivit, že se děti vždy nemohou dočkat dalších hodin s ní. 

 

Saša – Aj

S angličtinou mám spojený celý život. Když jsem si vybírala univerzitu, kde bych chtěla studovat, výběr byl pro mne jasný – nejlepší lingvistická univerzita Ukrajiny, Kyiv National Linguistic University, kde jsem studovala překlad a tlumočení. Od doby, kdy jsem začala pracovat a živit se ryze vlastním příjmem, se pořád pohybuji okolo práce spojené s anglickým jazykem – překlady, tlumočení, korektury, a výuka.

Jazyk se snadněji a rychleji učí, když ten jazyk miluješ, a já se právě snažím studentům ukázat, jak je angličtina krásná. Používám při výuce zajímavé,  zábavné a někdy zase filozofické konverzace, hry a mnoho jiných zajímavých aktivit. Vedle lingvistiky mám v oblibě hudbu a koncerty, knížky, fotografovaní, cestovaní, a zvířata – obzvláště pak tučňáky, za kterými bych se jednou chtěla vydat do jejich „kolébky,“ a sice do samotné Antarktidy. Každý z nás o něčem sní, a věřím, že sny jsou tady od toho, aby jim každý z nás kráčel naproti. Možná právě k jejich splnění budete potřebovat schopnost dorozumět se v anglickém jazyce. A v tom Vám ráda pomohu!

   

 

Ivča – Šj a Nj

Ivča je naší dlouholetou kamarádkou, se kterou je radost spolupracovat. Učí pro nás španělštinu a němčinu. Vystudovala obor Španělský jazyk a literatura a Německý jazyk a literatura na FF MU v Brně a výuce jazyků se věnuje již více jak 15 let. Kromě prezenčních kurzů se s ní můžete setkat i on-line při internetové výuce (Skype, Google Hangouts,…) a také z obou jazyků překládá pro dabing. Ivča má ráda přírodu, běhání, kolo a zvířátka, hlavně pejsky. Kromě vlastního chlupáče pravidelně venčí psí seniory z útulku. Pokud se sejde více volného času, vyráží ráda na cesty, ideálně do Španělska.  

Pokud preferujete výuku, která má řád a nápadité aktivity, vřele doporučujeme Ivču.

 

Ivča – Nj a Itj

 

Ivča pro nás učí němčinu a italštinu ve firemních kurzech.  Je známá svou pečlivostí a trpělivostí. Jelikož se zaměřuje na více oborů, zaručujeme Vám, že její výuka je obrovským přínosem pro zaměstnance ve firmě. Vystudovala německý a italský jazyk na FF UPOL. Rok studia strávila v rakouském Grazu na Karl-Franzes Universität v Grazu.

11 let působí jako firemní lektorka jazyků a konzultantka v oblasti vzdělávání. Specializuje se na obchodní němčinu (Wirtschaftsdeutsch) a italštinu a také na lékařskou a farmaceutickou oblast. Poskytuje firmám konzultace ohledně jazykového vzdělávání, provádí firemní jazykové audity a testování jazykových znalostí uchazečů o práci Vlastní Zertifikat ÖDT a Wirtschaftsdeutsch C2.

Několik let působila také jako firemní překladatelka a specialistka pro komunikaci s německy a italsky mluvícími dodavateli. Autorka učebnice němčiny pro lékaře a zdravotní sestry i mnohých dalších výukových materiálů.